Oferta współpracy

Nasza oferta współpracy kierowana jest do lokali gastronomicznych, sklepów spożywczych jak i również hurtowni. Doświadczenie we współpracy z dotychczasowymi partnerami pozwoliło nam zbudować elastyczną ofertę, bez względu na rozmiar działalności naszych partnerów jak i ich lokalizację, zapewniając codzienną dostawę świeżych zapiekanek.

Oferta współpracy dla lokali gastronomicznych.

Serwuj Bolęcińskie Zapiekanki w dowolnym lokalu gastronomiczny na terenie całego kraju.

Jesteśmy otwarci na współpracę z lokalami gastronomicznymi na terenie całego kraju, bez względu na to czy prowadzisz lokal stacjonarny czy mobilny, przez cały rok czy sezonowo, możesz serwować swoim gościom najlepszą w Polsce zapiekankę w formacie XXL. Jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży akurat tego typu posiłków, służymy wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez ostanie 10 lat naszej działalności. Firmy zainteresowane tego typy współpracą mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie wdrożenia jak i również późniejszego rozwoju oferty. 

Jeśli prowadzisz swój lokal gastronomiczny i chcesz by w Twojej karcie menu znalazła się Bolęcińska zapiekanka, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza, po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą i omówimy możliwe warunki współpracy. 

Oferta współpracy ze sklepami spożywczymi

Powiększ asortyment swojego sklepu o produkt, po który będą wracać Twoi klienci.

Ciągle rozwijający się trend sprzedaży posiłków wstępnie przygotowanych do spożycia oraz rosnąca świadomość konsumenta sprawia, że ten dział asortymentu notuje rok do roku kilkunasto procentowy wzrost sprzedaży. Bolęcińska zapiekanka od wielu lat, króluje na półkach sklepowych ciesząc się dużą popularnością. Szeroka oferta smakowa, ponad przeciętne rozmiary oraz gramatura sprawia, że klienci znacznie częściej sięgają po świeżą zapiekankę w porównaniu z jej mrożonymi odpowiednikami. 

Bolęcińska zapiekanka to typ produktu, który zdobywa stałych klientów co zdążyliśmy zaobserwować na przestrzeni ostatnich lat współpracując z aktualnymi partnerami, innymi słowy jest produktem po, który klienci często wracają. 

Jeśli chcesz aby Bolęcińska zapiekanka we wszystkich smakach zagościła również na półkach Twojego sklepu skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz, omówimy warunki i przygotujemy indywidualną ofertę współpracy. Wszystkim partnerom zapewniamy równie wsparcie w zakresie materiałów promocyjno-reklamowych.

Oferta współpracy z hurtowniami spożywczymi

Powiększ porfolio swojej hurtowni o świeże zapiekanki z Bolęcina

Trzecim filarem naszych partnerów handlowych są hurtownie spożywcze, podobnie jak w przypadku dwóch pozostałych form współpracy zapewniamy terminowość oraz odpowiednie wolumeny ilościowe hurtowniom z całej Polski. Zapewniamy również wsparcie w zakresie materiałów marketingowych. 

Jeśli chcesz aby Bolęcińska Zapieksa zagościła w katalogu produktów Twojej hurtowni, wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą i omówimy warunki współpracy, logistykę i marketing. 

Formularz zgłoszenia chęci współpracy

Po otrzymaniu zgłoszenie w ciągu kilku dni nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia warunków współpracy.